Psycholog, psychoterapeuta, dietetyk, seksuolog i psychoterapia w Gdańsku
Witamy na stronie Pomorskiego Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji
Psycholog, psycholog diagnosta, socjoterapeuta
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie Gdańskim ze ścieżką specjalizacyjną z psychologii rodziny oraz przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyłam także studia podyplomowe dla psychologów na kierunku „Diagnostyka psychologiczna” (UG), dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (przygotowujący do uzyskania certyfikatu socjoterapeuty i rekomendacji Trenera I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego) oraz roczny kurs Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (224h) i liczne krótsze szkolenia.
Od kilkunastu lat pracuję indywidualnie i grupowo z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa (diagnozy, konsultacje, doradztwo, praca terapeutyczna) zdobywałam między innymi w: Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie (oddział pediatrii i rehabilitacji neurologicznej dzieci, poradnia dla dorosłych), Poradni na Solcu w Gdańsku, Domu Pomocy Społecznej w Gdańsku – Oruni i szkołach. Pracuję w nurcie integracyjnym, lecz najbliższe jest mi podejście psychodynamiczne. W Pomorskim Centrum Psychoedukacji i Psychoterapii przyjmuję młodzież licealną i dorosłych.
Psycholog, Psychoterapeuta, Coach
Jestem Absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu coachingu.
Koncentruję się na pracy krótkoterminowej w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończony kurs II stopnia). Swoje doświadczenie zdobywałem między innymi podczas praktyk w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Realizowałem szereg projektów dotyczących aktywizacji oraz przywrócenia osób na rynek pracy. Wspierałem osoby niepełnosprawne w zakresie konsultacji psychologicznych oraz przeprowadzałem warsztaty pogłębiania umiejętności społecznych. Posiadam również ponad 10 letnie doświadczenie na stanowiskach w branży HR oraz sprzedaży. W ramach pracy zawodowej przygotowywałem oraz realizowałem duże projekty outplacement oraz sesje wsparcia coachingowego.
Jestem certyfikowanym konsultantem Extended Disc – Metody badania kompetencji zawodowych. Specjalizuję się w obszarze pracy związanym ze sferą zawodową.
W swojej pracy wspieram klientów w poszukiwaniu możliwie najbardziej optymalnego rozwiązania opierając się na ich zasobach oraz mocnych stronach. Wierzę, że każdy dysponuje odpowiednim potencjałem i kompetencjami do dokonania istotnych zmian w swoim życiu.
Prywatnie jestem tatą wspaniałej córeczki oraz synka, mężem oraz pasjonatem fotografii krajobrazu i street’u – zarówno tego naturalnego jak i miejskiego.
Psychoterapeutka
Absolwentka animacji społecznej i resocjalizacji z elementami psychoterapii w Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła także I i II stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i jest w procesie certyfikacji. Swoją pracę poddaje superwizji. Dodatkowo szkoli się formalnie i poza formalnie na różnych warsztatach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą.
Jest towarzyszką zmiany. Służy wsparciem tym, którzy doświadczają jakiejś trudności, wyzwania. Wspólnie z nimi szuka najbardziej optymalnych rozwiązań. Pracuje z osobami dorosłymi – zarówno indywidualnie, jak i z parami, a także z nastolatkami. W kontakcie z drugim człowiekiem ogromnie ważny jest dla niej szacunek i tworzenie bezpiecznej i komfortowej atmosfery. Skupia się na potencjałach i mocnych stronach klientów, do których podchodzi w sposób holistyczny.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w jednej z gdyńskich Placówek Wsparcia Dziennego, prowadząc warsztaty bliskościowe dla dorosłych w Rydze, czy wspierając obcokrajowców w procesie akulturacji. Aktywnie uczestniczy w Kręgach Kobiet i jest Przewodniczką dla tych, które pragną odnaleźć swoją wewnętrzną moc.
Uwielbia poznawać świat, śpiewać, gotować i próbować nowych rzeczy. Bliska jest jej natura, filozofia, ruch i sztuka. Lubi szukać nieszablonowych ścieżek zarówno w pracy jak i w życiu codziennym.
Dietetyk
Nazywam się Adrianna Sternalska i jestem dietetykiem z zawodu jak i z pasji. Ukończyłam studia magisterskie na Bydgoskiej Szkole Wyższej. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, który ma nowoczesne spojrzenie na dietoterapię i współpracę z pacjentami. Dodatkowo ukończyłam studia na kierunku zdrowie publiczne na Akademii Pomorskiej w Słupsku. W trakcie swojej edukacji zdobywałam doświadczenie w Powiatowych Stacjach Sanitarno-Epidemiologicznych, w szpitalach – między innymi na oddziałach chorób wewnętrznych, intensywnej terapii, kardiologii i rehabilitacji dziennej. Miejscem moich praktyk były również sanatoria, hotele ze strefą wellness & spa oraz domy pomocy społecznej. Również w ramach odbywanych praktyk prowadziłam zajęcia edukacyjne z zakresu dietetyki w Szkole Podstawowej w klasach I-III. Aktualnie jestem w trakcie kolejnych studiów i zdobywania tytułu pedagoga w zakresie nauk o tematyce dietetycznej. Jako dietetyk współpracuję z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym i jestem w tej szkole nauczycielem dietetyki. W swoim gabinecie jako dietetyk prowadzę praktykę indywidualną, jak i konsultacje rodzinne, ogólnie pojętą dietoterapię.
Moim zawodowym celem jest uświadamianie, jak istotną rolę odgrywa nasz sposób odżywiania w życiu każdego z nas. Dlatego też spełniam się zawodowo jako nauczyciel dietetyki. Pokazanie pacjentom, że problem, z którym do mnie przychodzą jest do pokonania, a co najważniejsze poczucie, że nie zostają z tym problemem sami.
W mojej dietoterapii kieruje się zasadą stopniowych zmian, które nie są trudne do zaakceptowania i wdrożenia przez pacjentów, ale które pozwolą osiągnąć zamierzony cel. Dodatkowo najważniejszym elementem i moim celem w każdej terapii jest świadoma zmiana nawyków żywieniowych pacjentów. Nietraktowanie diety jako chwilowej zmiany, które wiąże się z ciągłymi zasadami i morderczym odchudzaniem, a potraktowanie nowego jadłospisu i nowych zasad jako prekursorskie nawyki żywieniowe, które będą towarzyszyły pacjentom nawet po osiągnięciu wymarzonych efektów i celów.
Prywatnie właścicielka czekoladowego labradora. Pasjonatka zdrowej i świeżej kuchni oraz wielbicielka zdrowej żywności.
Psycholog, Psychoterapeutka
Psycholog, Psychoterapeutka – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, realizowała ścieżki specjalizacyjne: psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w placówkach terapeutycznych i oświatowych w Gdańsku i Gdyni. Posiada doświadczenie w zakresie pomocy społecznej, służby zdrowia i oświaty, ma także w zakresie opiniowania sądowo – psychologicznego.
Psycholog, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta, Trener PTP
Jestem psychologiem, terapeutą, socjoterapeutą, szkoleniowcem-trenerem I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, a także treningów, warsztatów oraz szkoleń. Pracowałem jako socjoterapeuta w Szkolnym Ośrodku Socjoterapii, którego byłem współzałożycielem, w świetlicy socjoterapeutycznej, jako psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, w Ośrodku Adopcyjnym, na oddziale onkologicznym szpitala klinicznego dla dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Pogotowiu Opiekuńczym dla małych dzieci. Pracowałem również jako wykładowca psychologii na uczelniach: UŁ, WSP, AHE w Łodzi, a obecnie na WSB w Gdańsku.
Obszar moich zainteresowań zawodowych to: pomoc w kryzysach indywidualnych i rodzinnych (rozstanie, żałoba, strata), wspieranie rozwoju osobistego, praca z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju i emocji, a także zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuję się także terapią par i małżeństw oraz wsparciem rodziców w problemach wychowawczych związanych z okresem dorastania.
W wolnym czasie chętnie jeżdżę na rowerze, gram na gitarze, bębnach djembe, ćwiczę tai chi oraz zajmuję się modelarstwem i grami RPG.
Psycholog, Psychoterapeutka, Coach
Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Od 15 lat zajmuję się wsparciem i rozwojem. Uzyskałam dyplom z psychologii oraz pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I stopnia oraz szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania. Obecnie w trakcie certyfikacji w czteroletniej szkole psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, odbyłam staż kliniczny w Szpitalu Psychiatrycznym w Starogardzie Gdańskim. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją pracę poddaję superwizji. Od 7 lat pomagam pacjentom starającym się o potomstwo, borykającym się z zaburzeniami płodności, nieplanowaną bezdzietnością, doświadczającymi poronień. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako coach i trener. Zrealizowałam ponad 7000 godzin szkoleń i warsztatów rozwojowych dla dorosłych. Prowadziłam badania naukowe pod kierownictwem prof. Jana Rostowskiego, których wyniki publikowane były w ogólnopolskich czasopismach naukowych. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych. Współpracuję w zakresie opiniowania psychologicznego w procesach karnych. Prowadzę psychoterapię dorosłych, par i młodzieży. W swojej pracy łączę wiedzę z doświadczeniem życiowym i otwartością na drugiego człowieka. Wierzę, że poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia jest podstawą współpracy terapeutycznej. Wspieram klientów w osiąganiu celów skupiając się na mocnych stronach i osobistym potencjale. Zwracam uwagę na to aby metody i narzędzia terapeutyczne odpowiadały aktualnym możliwościom klienta.
Psycholożka, Psychoterapeutka
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego ścieżki specjalizacyjnej Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego.
Ukończyła m.in.: kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, I stopień Psychotraumatologii Praktycznej, poziom podstawowy i poziom zaawansowany Otwartego Dialogu – terapii zorientowanej na sieć, cykl szkoleń z zakresu interwencji kryzysowej w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni.
Aktualnie realizuje drugi stopień czteroletnich, dwustopniowych studiów podyplomowych w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.
Zawodowo związana jest z Centrum Praw Kobiet – Oddziałem w Gdańsku, gdzie prowadzi indywidualne poradnictwo psychologiczne i grupy wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy, a także szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy oraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi „Przyjazna Dłoń”, gdzie pracuje jako asystentka środowiskowa, konsultantka w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku oraz psychoterapeutka rodzin w nurcie Otwartego Dialogu.
Metody pracy dopasowuje do sytuacji i potrzeb klientów, rozpoczynając od dokładnej diagnozy problemu i ustalenia planu terapeutycznego. Pracując w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), pomaga klientom odkryć związki między ich myślami, emocjami i zachowaniami, wychodząc z założenia, że to sposób interpretacji rzeczywistości podtrzymuje trudności w funkcjonowaniu. W pracy z osobami zmagającymi się z powtarzającymi się na przestrzeni życia problemami, wykorzystuje także techniki terapii schematów oraz terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT).
Psycholog, Psychoterapeuta
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, ścieżki specjalizacyjnej psychologia kliniczna. Zajmuje się terapią krótkoterminową w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła kurs I i II stopnia TSR i aktualnie jest w trakcie procesu certyfikacji.
Umiejętności terapeutyczne stale rozwija biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe, szkolenia z zakresu podnoszenia kompetencji miękkich dla młodzieży i osób dorosłych. Ma bogate doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z innych krajów i kręgów kulturowych. W trakcie rocznego pobytu we Włoszech odbyła wolontariat w świetlicy środowiskowej dla dzieci emigrantów w Castiglione delle Stivere oraz staż w wydziale ds. współpracy z zagranicą w Urzędzie Miasta Turynu. Jest członkiem zarządu stowarzyszenia Centrum Współpracy Młodzieży gdzie koordynuje lokalne i międzynarodowe działania wspierające rozwój aktywności obywatelskiej.
W swojej pracy koncentruje się na zasobach i mocnych stronach klienta. Pomaga w poszukiwaniu najbardziej optymalnego rozwiązania dla sytuacji, w której dana osoba się znalazła. Wierzy w ludzi i ich potencjał, a w kontakcie z drugim człowiekiem stawia na partnerstwo, szacunek i podążanie za potrzebami klienta. Interesuje się psychologią międzykulturową, porozumieniem bez przemocy i rodzicielstwem bliskości.
Prywatnie jest mamą 2 dzieci, entuzjastką rodzinnych podróży, jogi i wycieczek rowerowych. Ceni sobie zwykłe, dobre życie w rytmie slow.
Psycholog, Seksuolog, Coach
Wieloletni praktyk z bogatym zapleczem teoretycznym. Absolwentka Centrum medycznego kształcenia podyplomowego w Warszawie pod auspicjami prof. Starowicza, ukończyła również Queer Studies współprowadzone przez Pana Roberta Biedronia.
Od ponad 7 lat praktykująca na co dzień terapeutka, o bogatym wachlarzu doświadczeń, specjalizująca się w leczeniu zaburzeń seksualnych u mężczyzn.
Swoją wiedzę zdobywała na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, zaś doświadczenie między podczas praktyk w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku czy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.
W swojej praktyce klinicznej opiera się w głównej mierze na paradygmacie poznawczo-behawioralnym. Skupiając się na rozwiązaniach i zmianie zachowań pacjenta, tak aby w możliwe krótkim czasie doprowadzić do poprawy. Prowadzi swoich Klientów przez proces terapeutyczny, pomagając zmienić perspektywę i odnaleźć nowe spojrzenie na rzeczywistość.
Rita zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla Klientów biznesowych z zakresu szeroko rozumianej branży HR oraz coachingiem indywidualnym. Swoją wiedzę weryfikuje w praktyce pracując jako HR Manager w jednej z dużych firm produkcyjnych.
Prywatnie matka, wegetarianka i pasjonatka kina. Jest również zapaloną podróżniczką zawsze otwartą na poznanie drugiego człowieka i jego świata.
Psycholog, Psychoterapeutka
Psycholog, Psychoterapeutka – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, realizowała ścieżki specjalizacyjne: psychologia kliniczna oraz psychologia rodziny. Wspiera młodzież oraz ich rodziców, a także osoby dorosłe.
Ukończyła Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowujący do uzyskania certyfikatu socjoterapeuty i rekomendacji Trenera I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ponadto ukończyła szkolenie Podstawy Psychotraumatologii w Instytucie Psychoterapii i Psychotraumatologii Triada w Gdańsku, które posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologii zrzeszonego w Polskiej Radzie Psychoterapii.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w placówkach terapeutycznych i oświatowych w Gdańsku, m.in. jako psycholog w ośrodku terapeutycznym ŚDS „Młodzieżowy Szopen” dla młodzieży z trudnościami psychicznymi i ich rodzin, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Osiek” w Gdańsku, „Poradni dla rodzin na Solcu„, w świetlicy socjoterapeutycznej „Mrowisko” czy jako psycholog szkolny.
Obecnie pracuje w Pomorskim Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji w Gdańsku oraz Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym w Gdyni, a także prowadzi konsultacje on-line.
W swojej pracy skupia się na kliencie. Buduje relację opartą na zaufaniu, w której można poczuć się akceptowanym i zrozumianym. Wsłuchuje się w zgłaszane przez klienta potrzeby oraz trudności, a następnie ustala plan terapeutyczny. Swój sposób pracy i techniki dopasowuje do konkretnej osoby i sytuacji, integrując nurt psychodynamiczny z narzędziami poznawczo-behawioralnymi.
Prywatnie żona i matka. Wolne chwile spędza na rodzinnych spacerach, czytając książki i gotując.
Psycholog, Psychoterapeuta
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem założycielką Pomorskiego Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji w Gdańsku. Pracę z pacjentami praktykuję już 12 lat.
Ukończyłam 4-letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Gdańskim (specjalność psychologia rodzin) oraz na Westäflische-Wilhelms Universität w Niemczech pogłębiam regularnie na różnorodnych szkoleniach, m.in.: psychoterapia par, terapia traumy, praca ze stresem, praca z osobami zgłaszającymi trudności w związkach. Pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora PTP.
Współpracowałam z Ośrodkiem Psychoterapii i Psychoedukacji Busola, ze Szpitalem Psychiatrycznym w Koszalinie, Miejskimi/Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej, Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie, Poradnią Psychologiczną przy MSWiA, Pogotowiem Opiekuńczym, Fundacjami i Firmami Szkoleniowymi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując szkoleniowo i terapeutycznie zarówno indywidualnie z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, jak i z rodzinami oraz z grupami.
W swojej pracy działam głównie w oparciu o założenia Terapii Ericksonowskiej, która z jednej strony jest rodzajem terapii humanistycznej, a z drugiej wykorzystuje także narzędzia charakterystyczne dla pozostałych nurtów, w tym psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego i systemowego. Wierzę, że człowiek jest wolny, że może kierować swoim życiem, jest za nie odpowiedzialny, a zmiana jest nieunikniona. Dzięki terapii, przy pomocy terapeuty, pacjent ma możliwość osiągania wyznaczanych przez siebie celów, odkrywania i realizowania swojego potencjału.
Ważnym dla mnie w pracy z pacjentem jest kontakt oparty na życzliwości, akceptacji, dający przestrzeń i budujący w pacjencie poczucie bezpieczeństwa.
Prywatnie mama, żona, uwielbiająca podróże i taniec.
Jestem autorką bloga poświęconemu rodzicielstwu bliskości Trzyrazype.com
Aby zacząć, wybierz poniżej rodzaj konsultacji jakie Ciebie interesują:
Jest procesem, który angażuje zarówno terapeutę, jak i jego klienta. Wydaje się, że jej kluczowym elementem jest już sama relacja, która nawiązuje się między tymi osobami, gdyż prawidłowa jest ważnym i skutecznym czynnikiem leczącym. Cel terapii, po zdefiniowaniu przez klienta, jest omawiany, rozważany i osiągany poprzez regularną pracę w trakcie spotkań. Terapeuta, pełniąc swoistą funkcję „pomagacza”, pozwala przewartościować problem, dostrzec jego szerszy kontekst, wydobyć i dalej wykorzystać tkwiący w człowieku potencjał.
Podjęcie terapii jest Twoją decyzją. Jeżeli czujesz, że pomoc terapeuty pozwoli Ci na osiągnięcie wyznaczonych przez Ciebie celów, na rozwiązanie towarzyszących trudności i problemów, to nie bój się skorzystać z pomocy. Decydując się na terapię, nie zapominaj, że sam nadajesz kształt swojemu życiu i, że masz potencjał do zmiany.
Jest procesem, który angażuje zarówno terapeutę, jak i jego klienta. Wydaje się, że jej kluczowym elementem jest już sama relacja, która nawiązuje się między tymi osobami, gdyż prawidłowa jest ważnym i skutecznym czynnikiem leczącym. Cel terapii, po zdefiniowaniu przez klienta, jest omawiany, rozważany i osiągany poprzez regularną pracę w trakcie spotkań. Terapeuta, pełniąc swoistą funkcję „pomagacza”, pozwala przewartościować problem, dostrzec jego szerszy kontekst, wydobyć i dalej wykorzystać tkwiący w człowieku potencjał.
W zależności od tego, kto odczuwa dyskomfort związany z pojawieniem się problemu, proponujemy:
Systematyczna praca terapeuty z klientem.
Cena: 180 zł (50-55 minut)
Zalecana, gdy problem, trudności pojawiające się u jednego członka rodziny są związane z funkcjonowaniem całego systemu rodzinnego. Często taki rodzaj terapii jest polecany, gdy zachowania problemowe dotyczą dzieci.
Cena: 250 zł (50-60 minut) / (90 minut)
Zalecana, gdy problem, trudności dotyczą funkcjonowania obu osób i ich wzajemnych relacji.
Cena: 250 zł (50-55 minut) / (90 minut)
Konsultacje psychologiczne to najczęściej jednorazowe spotkanie (rzadziej kilkukrotne), którego celem jest określenie charakteru problemu i zaproponowanie odpowiedniej formy pracy nad jego rozwiązaniem.
Cena: 180 zł (50-55 minut)
Cena: 180 zł (50-55 minut)
Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coachowie pracują z klientami w zakresach związanych z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.
W celu zadania pytania do psycholog lub umówienia wizyty, użyj formularza poniżej lub zadzwoń: